Starší žákyně si z Jihlavy dovezly šest bodů!

Ve třetím kole krajského přeboru zavítala naše děvčata do Jihlavy.
Cíl byl jasný. Získat čtyři body, udržet si tak druhé místo v tabulce a tím pádem i šanci na postup mezi šest nejlepších v kraji. Odměnou za čtyři body měla být návštěva Cityparku.
V prvním utkání jsme tradičně nastoupili proti hráčkám z Náměště tradičně jsme se trápili na servisu, ale naštěstí jen na začátku setu. Zásluhou servisu Barči a Bětky jsme vyhráli první set a nakonec i celý zápas (2:0).
Hned poté nastoupila naše děvčata proti Bedřichovu. Vedoucí tým naší skupiny byl sice opět nad naše síly (0:2), ale poprvé jsme se dostaly až do koncovky a příště už je snad na řadě koncovka vítězná.
V posledním utkání nás čekalo družstvo KCTM Jihlava a bylo jasné, že chceme vyhrát hned první set a hurá do Cityparku. Přestože některým našim hráčkám už docházely síly, set jsme uhájili a kromě Áni V., chtěli všichni pasažéři našeho mikrobusu vyhrát 2:0 a tradá pryč. Splněno.

TJ Náměšť nad Oslavou – TJ Sokol Hrotovice 0:2 (-20,-21)
TJ Sokol Bedřichov – TJ Sokol Hrotovice 2:0 (19,22)
TJ Sokol Hrotovice – KCTM Volejbal Vysočina 2:0 (19,17)

Sestava: Bouzková Barbora, Čtvrtníčková Lucie, Jelínková Aneta, Slatinská Anna, Svobodová Natálie, Škodová Alžběta, Vrbková Anna

Další kolo hrajeme v neděli 26.11. doma.