Sezóna 2007/2008

Žákyně: – se v uplynulé sezóně přihlásily do OP Znojmo, ale pro nedostatek hráček soutěž nedokončily. V přeboru ZŠ skončily v okresním kole na sedmém místě.

Ženy: – podávaly stabilně výborné výkony a v OP Třebíče zaslouženě zvítězily a po sedmi letech vybojovaly titul Okresní přeborník – gratulujeme!!!

1. TJ Sokol Hrotovice
2. TJ Sokol Valeč
3. TJ Vladislav
4. BOPO Třebíč
5. TJ Spartak Velké Meziříčí

Žáci: – si poprvé vyzkoušeli krajskou soutěž. V úvodní části sbírali zkušenosti a až v závěru soutěže dokázali své soupeře sedm krát porazit a vybojovali 6. místo.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

V přeboru ZŠ skončili v okresním kole na čtvrtém místě.

Muži „B“: – hráli OP Třebíče, podávali nevyrovnané výkony a skončili až na pátém místě.

TJ Sokol Valeč

Muži „A“: – po loňské úspěšné sezóně hráli 2. NL. Tato soutěž, jak se ukázalo, byla nad jejich síly, dokázali vyhrát pouze 8 utkání a v soutěži obsadili 8. místo, což znamená sestup do KP 1. třídy kraje Vysočina.

Jarní turnaj ve Sport V hotelu.

Ve spolupráci se Sport V hotelem jsme 19. dubna uspořádali tradiční turnaj mužů, kterého se zúčastnilo dvanást družstev. Turnaj měl vysokou sportovní úroveň a vítězství si tentokrát vybojovalo družstvo prvoligového Uničova, které hrálo pod hlavičkou UP Olomouc.